HAKKIMIZDA

Zirve Dondurma

Zirve Dondurma, Algida markasının 7 ilde şatış ve pazarlamasını 15 yıldır başarı ile sürdüren bir gıda dağıtım ve pazarlama firmasıdır. Zirve Dondurma, adıyla 15 yıldan beri süre gelen bilgi ve tecrübesini hizmetlerine yansıtan firmamız, sürekli olarak kendini geliştirip, yeni ürünler eklediği ürün portföyü ve profesyonel teknik kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız; ülkemizin dört bir yanında bulunan profesyonel teknik satış müdürleri ile birlikte son noktada bulunan tüm müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermektedir. Geniş bir tedarik ağı ile yüksek eğitimli, teknik, lojistik ve pazarlama kadrosuyla, gıda sanayisi için ham madde tedariğinde, satışında, pazarlanmasında ve dağıtımında aktiftir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini, doğru bir biçimde tespit ederek ihtiyaç duyulan teknik bilgi ve deneyimlerimizi müşterilere aktarmaktır. Müşterilerimize standart ve yüksek kaliteli ürünleri sunmayı, yeni projeler ve yeni ürünler ile müşterilerimizi tanıştırmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Vizyonumuz

"Gıda satış ve dağıtımında tüketiciye yakın ve ona en iyi değeri sunan, güçlü markalarla, yeniliklerle, artan verimlilik ve istikrarla kârlı büyüyen satış/dağıtım şirketi haline gelmek."

KUSURSUZ DEPOLAMA,
TAM ZAMANINDA SEVKİYAT !